Project Den Bosch
In de gezellige volkswijk de Muntel in Den Bosch vind je prachtige jaren 30 huizen. Een van deze huizen heb ik mogen veranderen in een fijn thuis voor Sanne, Freddy en hun twee zoontjes.
Met kleur en eigenheid is dit huis omgetoverd tot een plek die past bij wie zij zijn en waar ze blij van worden.





Review
Sanne en Freddy
‘Het inschakelen van Luka is voor ons de beste beslissing in de hele verbouwing geweest. We vonden het ook wel een spannende stap, want ‘dat kunnen we toch ook allemaal zelf’, maar het is duidelijk dat iedereen zijn expertise heeft. Luka heeft na een uitgebreid gesprek met ons volledig de juiste snaar geraakt wat betreft de stijl die we wilden voor onze benedenverdieping. Ze komt met voorstellen die passen bij je smaak, maar ook net anders, origineler en gewaagder zijn dan waarmee je zelf zou komen. Ze kent het aanbod en begrijpt wat je zoekt. Los van deze kwaliteiten is ze ook nog eens super aardig, reageert ze snel en denkt ze altijd mee. Kortom: wij gunnen iedereen een Luka voor je huis!’







Vraag nu gratis en vrijblijvend een adviesgesprek aan!
Heb je alle pakketten doorgenomen maar ben je nog niet zeker van het pakket dat het beste bij jou/jullie past? Of heb je wellicht gewoon nog wat andere vragen of wensen?
Vraag dan hier jouw persoonlijke adviesgesprek aan zodat we samen kunnen kijken naar wat het best bij jou/jullie past!
